Najlepsze wycieczki fakultatywne na Korfu

Kontakt z nami

Masz wątpliwości? Nie wiesz, która wycieczka będzie dla Ciebie odpowiednia? Jesteśmy tutaj, żeby dostarczyć Ci najlepsze wspomnienia z Zakynthos. Zostaw nam swoje dane kontaktowe i opisz swoje oczekiwania, a my odezwiemy się do Ciebie z możliwie najlepszymi opcjami wycieczek fakultatywnych z przewodnikiem do wyboru, skrojonymi pod Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami przez Internet

Jeśli szukasz najlepszych wycieczek fakultatywnych na Zakynthos możesz skontaktować się z nami przez Internet:

Na wszystkie wiadomości odpowiadamy możliwie jak najszybciej, w godzinach pracy biura.

Skontaktuj się z nami przez telefon

Jeśli planujesz swoje wakacje na Zakynthos i wolisz porozmawiać o wyciekach lokalnych na Zakynthos przez telefon, możesz do nas również zadzwonić:

W sezonie wakacyjnym jesteśmy dostępni pod telefonem codziennie, 24 godziny na dobę, a w sezonie zimowym w godzinach 10.00-18.00 (czasu greckiego).

Odwiedź biura stacjonarne Magic Tours na Zakynthos

Rezerwacji naszych wycieczek fakultatywnych po Zakynthos można dokonać bez wychodzenia z domu lub hotelu przez Internet lub telefonicznie. Jeśli chciałbyś jednak spotkać się z nami osobiście, w sezonie wakacyjnym zapraszamy Cię do naszych biur stacjonarnych na Zakynthos w miejscowościach:

Jeśli naszego biura nie ma w miejscowości, w której aktualnie wypoczywasz, nie przejmuj się. Naszych turystów na wycieczki fakultatywne na Zakynthos odbieramy praktycznie z każdego miejsca na wyspie, a przez cały proces rezerwacji możemy przeprowadzić Cię również mailowo i telefonicznie.

Godziny pracy biur stacjonarnych

Nasze biura stacjonarne na Zakynthos są czynne w sezonie wakacyjnym codziennie. W poszczególnych miesiącach sezonu letniego mogą być one otwartew różnych godzinach, co wynika z intensywności ruchu turystycznego w danym okresie, a także charakteru danej miejscowości. Niektóre biura stacjonarne mogą być czynne z krótką przerwą w trakcie dnia. Aby sprawdzić aktualne godziny pracy danego biura warto zajrzeć na nasze kanały w mediach społecznościowych,napisać do nas lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Lokalizację naszych biur stacjonarnych na Zakynthos sprawdzisz na poniższej mapie.

Social Media

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się nie tylko w Magic Tours, ale także w Grecji i na Zakynthos, gorąco zachęcamy Cię do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych. Codziennie dzielimy się tym, co aktualnie w Grecji najważniejsze, serwujemy dawkę greckich wiadomości i doradzamy w planowaniu wakacji w Grecji. Ponad wszystko natomiast, przez cały rok, staramy się dzielić w Internecie greckim słońcem i pogodą ducha.

Znajdziesz nas na następujących portalach społecznościowych:

Dołącz do naszej grupy na Facebooku „Magic Tours Grecja - pytania i odpowiedzi”

Grupę na Facebooku stworzyliśmy w odpowiedzi na prośby naszych turystów. Skupia ona osoby planujące swoje wakacje w Grecji, fascynatów greckiego stylu życia, Polaków mieszkających w Grecji, osoby zawodowo związane z grecką turystyką, jak i samych Greków. Jeśli zastanawiasz się więc, ile zarabia przeciętnyGrek, chciałbyś dowiedzieć się, jak poderwać Greczynkę, gdzie dobrze zjeść w Atenach albo jaką wyspę najlepiej odwiedzić podczas rodzinnych wakacji, to miejsce jest dla Ciebie! Zapraszamy!

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij