Najlepsze wycieczki fakultatywne na Korfu

Promocje i Pakiety 2024

Zagwarantuj sobie spokój! Rezerwuj bezpiecznie i zmieniaj, kiedy chcesz! Zwrot kosztów, bezpłatna anulacja lub zmiana rezerwacji wycieczki!

Group 3

Koszt pakietu 3 gwarancji:
3 € / osoba/ wycieczka

Warunkiem realizacji gwarancji jest przedstawienie dokumentów poświadczających anulację wyjazdu. W przypadku zwrotu kosztów za udział w wycieczce kwota gwarancji nie podlega zwrotowi. Zwroty realizowane są w ciągu 21 dni roboczych od przyjęcia i pozytywnego rozpatrzenia wniosku gwarancyjnego przez organizatora.  

Nie wiesz, jakie wycieczki wybrać? Wybór pakietu to nie tylko szansa, żeby zobaczyć wszystko, to co spełni twoje oczekiwania. Przy zakupie dowolnego pakietu zniżka za wycieczki wzrasta do 12,5 % od ceny regularnej.

 

 

 

WAŻNE: Zniżka z tytułu pakietu obowiązuje tylko przy jednorazowym zakupie jednego z proponowanych przez Magic Tours Pakietów  Wycieczek. Wycieczki kupowane pojedynczo w różnych odstępach czasu nie podlegają pod zniżki pakietowe.

FAMILY Pakiet wycieczek dla rodzin z dziecmi Korfu wakacje na korfu to trzeba zobaczyc Pejzaz zdjec Morze Jonskie Paxos Miasto Korfu

Pakiet Family

Jeżeli chcesz zobaczyć najważniejsze atrakcje wyspy oraz odwiedzić kolejne wyspy Jońskie i wybrać się na piękne lazurowe plaże ten pakiet jest dla Ciebie! Z przyjemnością pokażemy Ci uroki wyspy Korfu, piękne magiczne miejsca, zabierzemy w podróż po smakach korfickich! Nie zabraknie również plażowania w pięknej Paleokastricy, obiadu w greckiej tawernie czy degustacji kumkwatu oraz spaceru starym miastem Korfu! Cała wycieczka będzie obfita w doznania a nasz przewodnik oczaruje Was opowieściami z całej wyspy! A co powiecie na cały dzień na statku? Kolejna wyprawa to Rejs na Paxos i Antipaxos – całodzienny rejs na statku pozwoli Ci odkryć niezwykłe miejsca na Morzu Jońskim. Wizyta w stolicy wyspy Paxos -Gaios gdzie nasz polski przewodnik zabierze Was na krótki spacer, nie zabraknie czasu wolnego na skosztowanie greckiej, lokalnej kuchni i czasu wolnego na zakup greckich pamiątek. Odkryjecie magiczne wybrzeże i groty wyspy Paxos, nie zabraknie również okazji do kąpieli w lazurowych wodach Antipaxos często nazywanych Greckimi Karaibami gdzie łódki i statki dosłownie sprawiają wrażenie lewitujących. Czas na relaks jak najbardziej się należy a sam widok otaczającego Was samego morza już uspokaja umysł! Będąc na Korfu po prostu musisz to zobaczyć!
MAGIA KORFU KLASYCZNA + PAXOS I ANTIPAXOS

Dla kogo?

Cena regularna / za pakiet / Oszczędzasz

Cena regularna

Cena za pakiet

Oszczędzasz

Dorośli:

109 €
103,55 €
5,45 €

Dzieci 2 – 12 lat:

24,50 €
23,27 €
1,37 €

Dzieci 0 – 2 lat:

0 €
0 €
0 €

Zarezerwuj wycieczkę:

Pakiet Basic wyspa Korfu pakiet wycieczek loklanych na Korfu Przyladek Drastis miasto Korfu Porto Timoni Albania top atrakcje na Korfu kolaz zdjec z lotu ptaka

Pakiet Basic

To magiczne trio wycieczek lokalnych zagwarantuje Wam wspaniałą przygodę, w której połączymy uroki malowniczego Korfu jak i zabierzemy Was w fascynujące zakątki Albanii! Ten starannie przygotowany pakiet gwarantuje nie tylko wypoczynek ale i pełne emocji odkrywanie nowych miejsc z ogromem wiedzy od naszych magicznych przewodników. Magia Korfu i stolica wyspy, widok na Bella Vista (zatoka w kształcie serca) a może zdjęcie z lądującym nad Kanoni samolotem? Skarby Korfu VIP i słynny Kanał Miłości z dodatkiem efektu WOW przy Porto Timoni? Wszystkie wycieczki po wyspie Korfu w swoich programach mają również rejsy! M.in. rejs po Zatoce Paleokatritsa na Magii lub rejs do Porto Timoni na Skarbach! Dodatkowo trzeciego dnia wyskok na sąsiedni ląd czyli Albania i Butrint (wiedzieliście, że jest on wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO?)! To pełne 3 dni podczas których nie będzie czasu na nudę 🙂 Ahoj przygodo! A jeśli wciąż masz wątpliwości to spróbujmy inaczej: degustacja kumkwatu + wizyta w korfickim browarze + albańska kuchnia? To co? Pozwól, że zabierzemy Cię na najlepsze wycieczki lokalne podczas wakacji na Korfu! Wszystkie wycieczki lokalne są organizowane pod opieka naszych polskich przewodników.
MAGIA KORFU KLASYCZNA + SKARBY KORFU VIP + ALBANIA i BUTRINT

Dla kogo?

Cena regularna / za pakiet / Oszczędzasz

Cena regularna

Cena za pakiet

Oszczędzasz

Dorośli:

200 €
180 €
20 €

Dzieci 2 – 12 lat:

70 €
63 €
7 €

Dzieci 0 – 2 lat:

0 €
0 €
0 €

Zarezerwuj wycieczkę:

KLASYCZNY CFU PAKIET POLSKICH WYCIECZEK NA KORFUTOP APTRAKCJE NA KORFU

Pakiet Klasyczny

Pakiet klasyczny to idealna mieszanka kulturowych skarbów, cieszenia się naturą i morskich kąpieli. W skrócie wszystko co najlepsze zebrane w jedną całość! Odkryj uroki Korfu – od historycznego Starego Miasta, przez degustacje lokalnych produktów, rejsy po morzu Jońskim, zielone krajobrazy aż po malownicze plaże. Ta część podróży zapewni ci pełne wrażeń zwiedzanie i relaks w greckim stylu. Innego dnia rzuć się w wir przygody i zasmakuj się w kulturze, kuchni i historii Albanii. Ta podróż pozwoli ci poznać dobrane przez nas atrakcje tego fascynującego kraju pełnego sprzeczności jednocześnie łącząc elementy kulturowe i przyrodnicze. Co więcej? Zaplanuj sobie dzień na pełny relaks – odwiedź malownicze wyspy Paxos i Antipaxos , spaceruj po stolicy Paxos – Gaios, ciesz się krystalicznym lazurem wody, błękitnymi grotami i urzekającymi widokami, które oferują te idylliczne wyspy. Doskonały wybór dla osób w każdym wieku i na każdą kieszeń! Oczywiście dopełnieniem jest nasz polski przewodnik, który nikomu nie pozwoli się nudzić!
MAGIA KORFU KLASYCZNA + ALBANIA i BUTRINT + PAXOS I ANTIPAXOS

Dla kogo?

Cena regularna / za pakiet / Oszczędzasz

Cena regularna

Cena za pakiet

Oszczędzasz

Dorośli:

149 €
134,10 €
14,90 €

Dzieci 2 – 12 lat:

42,50 €
40,05 €
2,45 €

Dzieci 0 – 2 lat:

0 €
0 €
0 €

Zarezerwuj wycieczkę:

PAKIET TRAVEL wycieczki po polsku na Korfu i do Albanii Korfu Grecja

Pakiet Travel

Czy Twoje motto to “Hej, przygodo!”? Cenisz aktywne wakacje i marnie znosisz leniwe siedzenie przy basenie? Wybierz się z nami na ekscytujące wyprawy, podczas których odkryjesz każdy zakątek Korfu. Popłyniesz na lazurowe wody Paxos i Antipaxos, a także zwiedzisz tajemniczą Albanię. Nasz Pakiet Travel to strzał w dziesiątkę! 🙂 Poznaj magiczne zakątki wyspy podczas programów Magia Korfu VIP i Skarby Korfu VIP. Spojrzymy razem na zachwycające widoki, takie jak Porto Timoni, klify Logas i przylądek Drastis. Wyruszymy w podróże małymi łódkami i imponującymi statkami, a przy sprzyjających wiatrach nawet sam staniesz się kapitanem (Skarby Korfu). Atrakcją morską będzie również wspaniały rejs na malownicze Paxos i Antipaxos – kolory wody, których nie zawstydziłby się nawet Posejdon! Całość uzupełni wyprawa do Albanii, nadal fascynująca swoją tajemniczością. Zdecydowanie ukontentujesz swój instagram pięknymi ujęciami. To jak, jesteś już spakowany? 🙂
MAGIA KORFU VIP + SKARBY KORFU VIP + PAXOS I ANTIPAXOS + ALBANIA I BUTRINT

Dla kogo?

Cena regularna / za pakiet / Oszczędzasz

Cena regularna

Cena za pakiet

Oszczędzasz

Dorośli:

289 €
252,87 €
36,13 €

Dzieci 2 – 12 lat:

144,50 €
126,43 €
18,07 €

Dzieci 0 – 2 lat:

0 €
0 €
0 €

Zarezerwuj wycieczkę:

PAKIET POLSKICH WYCIECZEK LOKLANYCH NA KORFU wakacje na Korfu Grecja

Pakiet Must See VIP

Przedstawiamy niezwykły pakiet atrakcji na Korfu! Stworzyliśmy go specjalnie z myślą o Tobie, abyś mógł odkryć najważniejsze i najbardziej fascynujące zakątki wyspy w ciągu zaledwie dwóch dni. Nasz doświadczony polski przewodnik z przyjemnością poprowadzi Cię przez podróż w czasie, fascynując opowieściami o tej pięknej wyspie Jońskiej! Będzie również czas na relaks, kąpiele słoneczne i spokojne spacery. Podczas programu Magia Korfu VIP nasz polski przewodnik opowie Ci o bogatej historii wyspy, wprowadzi Cię w nieodkryte smaki lokalnej kuchni, a także wprowadzi w magiczny klimat zatoki Paleokastritsy oraz urok Starego Miasta Korfu. Natomiast w ramach niezwykłego programu Skarby Korfu VIP czekają na Ciebie zapierające dech w piersiach widoki, słynny Kanał Miłości oraz niezapomniane rejsy. Co więcej, nasze wycieczki lokalne poprowadzą Cię do malowniczego Porto Timoni, a także umożliwią degustację kumkwatu i lokalnego kofickiego piwa! Pozwól nam zaprowadzić Cię w niezapomnianą przygodę po tej pięknej wyspie, gdzie każdy zakątek oczaruje Cię swoim widokiem!
MAGIA KORFU VIP + SKARBY KORFU VIP

Dla kogo?

Cena regularna / za pakiet / Oszczędzasz

Cena regularna

Cena za pakiet

Oszczędzasz

Dorośli:

200 €
180 €
20 €

Dzieci 2 – 12 lat:

100 €
90 €
10 €

Dzieci 0 – 2 lat:

0 €
0 €
0 €

Zarezerwuj wycieczkę:

SUPER VIP CFU PAKIET POLSKICH WYCIECZEK NA KORFUTOP APTRAKCJE NA KORFU

Pakiet Must See SUPER VIP

Ekskluzywna Podróż po Korfu z Nutą Magii. Pakiet Must See VIP został stworzony z myślą o podróżnych, którzy odwiedzają Korfu po raz pierwszy i marzą o ekskluzywnym doświadczeniu z polskim przewodnikiem praktycznie na wyłączność. Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, obejmującą dwie magiczne wycieczki – Magię Korfu i Skarby Korfu, realizowane w formule SUPER VIP. Podczas tych wyjątkowych przeżyć poprowadzimy Cię aż na 4 rejsy, z czego jeden szybką łodzią motorową na Rajską plażę Stelari, gwarantując niezapomniane widoki, takie jak Porto Timoni czy przylądek Drastis z dwóch perspektyw (góra i dół). Oczywiście nie mogło zabraknąć w programie samego miasta Korfu, półwyspu Kanoni i malowniczego Kanału Miłości. Zapierające dech krajobrazy na Bella Vista – zatokę w kształcie serca czy Angelokastro – Twierdza Aniołów. A to wszystko w towarzystwie fascynujących opowieści naszej kadry i przy lampce wyśmienitego wina. To jak spektakl pełen pięknych miejsc, a Ty będziesz go podziwiać z pierwszego rzędu!
MAGIA KORFU SUPER VIP + SKARBY KORFU SUPER VIP

Dla kogo?

Cena regularna / za pakiet / Oszczędzasz

Cena regularna

Cena za pakiet

Oszczędzasz

Dorośli:

300 €
270 €
30 €

Dzieci 2 – 12 lat:

300 €
270 €
30 €

Dzieci 0 – 2 lat:

300 €
270 €
30 €

Zarezerwuj wycieczkę:

Szukasz oferty wycieczek na sezon 2021? Skorzystaj z okazji o zgarnij rabat na dowolna wycieczkę z oferty Magic Tours!

Ile można zaoszczędzić?
Możesz dostać rabat w wysokości 5% dla kierunków Zakynthos, Kefalonia, Kos, Korfu (www.magictours.pl). Rabat przyznajemy każdej osoby dorosłej i dziecka powyżej 2 roku życia.
Jak skorzystać z promocji?

Warunkiem skorzystania z Promocji First Minute jest założenie rezerwacji dla min. 1 osoby pełnopłatnej, jednodniowej wycieczki fakultatywnej z oferty Magic Tours na sezon Lato 2021 oraz opłacenie jej w wyznaczonym terminie.

Pamiętaj! Ilość rezerwacji w promocji jest organiczona!
Group 3

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij