Najlepsze wycieczki fakultatywne na Korfu

Podziel się z innym swoim wrażeniem

Jeśli macie ochotę napisać cokolwiek do nas lub o nas- zapraszamy.

To może być początek pięknej przyjaźni – kto wie?

Czekamy, napiszcie! Bawcie się dobrze!

Korfu tylko z Magic Tours

Świetna organizacja, wycieczki bardzo udane. Weronika i Monika pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i poczucie humoru. Dawno nie miałam okazji uczestniczyć w wycieczkach fakultatywnych z tak dobrze przygotowanymi osobami. Widać, że to praca, którą kochają a nie robienie czegoś z przymusu. Każdemu polecam. Pozdrowienia dla kierowcy Stefanosa ❤

  Przyszedł w końcu czas na moją pierwszą zagraniczną podróż.

  Wybór padł na Korfu – najbardziej zieloną wyspę Grecji. Jako że nie jestem obeznany w organizowaniu zagranicznych lokalnych wycieczek krajoznawczych, całkiem przypadkiem natrafiłem w internecie na ich stronę. Chciałbym rzec: to był strzał w dziesiątkę, jednak po tym co przeżyliśmy te słowa okazałyby się zbyt skromne. To, co zaserwował nam przewodnik Mariusz (Mario-Pirat) nie było tylko zwykłą wycieczką. To była niezapomniana przygoda życia po której jeszcze nie mogę się odnaleźć. Majestatyczne i niedostępne dla każdego miejsca oraz olśniewające i pocztówkowe widoki towarzyszyły nam praktycznie na każdym kroku. Sposób prowadzenia każdej przygody przez Mariusza nie był czymś powszechnym. Było to przepełnione nietuzinkowym i pełnym pasji profesjonalnym podejściem do turystów, gdzie czułeś się bardzo rozluźniony i powoli zaczynałeś rozumieć czym jest słynna Magia Korfu.
  Niespotykany komfort oraz elastyczność wycieczek Skarby Korfu VIP i Magia Korfu Super VIP spowodowały, że na zawsze zmieniliśmy postrzeganie tego typu atrakcji. Nie oznacza to, że zwykłe wycieczki nie są godne uwagi. Co to, to nie. W kategorii „VIP” uczestniczycie w kilku osobowej grupie, gdzie nad wyraz sprawnie poruszacie się osobowym busikiem co na Korfu jest na wagę złota. Jednak, kiedy ujrzeliśmy umiejętności kierowców ogromnych autobusów nasze postrzeganie precyzji zmieniło się bezapelacyjnie.
  Kontakt telefoniczny z firmą Magic Tours to coś co zasługuję na osobny akapit. Organizacja, przystępność, klarowność oraz profesjonalizm przekazywanych informacji stoją na najwyższym poziomie. Po podjęciu decyzji na jaką „przygodę” chcecie wyruszyć jesteście dosłownie prowadzeni za rękę by ani przez chwile nie poczuć dyskomfortu. Uważam, że polityka obsługi klienta Magic Tours powinna być brana jako przykład doskonałego funkcjonowania tego typu usług.
  Wycieczka Paxos i Antipaxos pomimo długiego i lekko męczącego rejsu nagradza nas magią niebiańskiej plaży oraz lazurowej wody, w której oczywiście zażyłem kąpieli doceniając każdą kolorową rybkę którą dane mi było zobaczyć.
  Albania + Butrint to wycieczka prowadzona przez Anię, która moim skromnym zdaniem swoją osobowością znacząco podnosi poziom tej przygody. Ciekawe anegdoty oraz miejscowe historyjki opowiadane podczas podróży spoglądając w okno autokaru potrafią hipnotyzować a krajobrazy, mimo że znacząco odbiegające od tych na Korfu napawają zachwytem i chęcią eksplorowania. Ania bardzo pozytywnie zaskoczyła nas tym, że była przy nas zawsze, kiedy tego potrzebowaliśmy i nad wyraz służyła swoją pomocą.
  Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Magic Tours oraz Wam drodzy przewodnicy za to, że wzbogaciliście nasze dusze o niezapomniane wrażenia oraz za to, że obudziliście w nas coś czego do końca jeszcze nie rozumiemy, ale jak tylko wrócimy do tego wspomnieniami to ogarnia nas najprawdziwsza magia, magia Korfu.
  W ramach podziękowania oraz promocji Waszej firmy przygotowałem filmy, które bez Waszej inicjatywy nigdy by nie powstały a które są dla nas jedną z najpiękniejszych kartek wspomnień. Niech posłużą innym za drogowskaz i zapewnienie, że jak jechać na Korfu to tylko w towarzystwie Magic Tours.
  Filmy dostępne na YT pod nazwą: “Magia Korfu 4K HDR”, “Grecja – Korfu 4K HDR” oraz “Albania – Saranda i Butrint 4K HDR”.
  Z pozdrowieniami Rafał Cz.

  Skarb Korfu!

  Wycieczka Skarby Korfu VIP naprawdę udana. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako jedni z pierwszych w nowej, zmienionej w wyniku pożarów wersji wycieczki i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Zwiedzliśmy niemal całą północną część wyspy w kilka godzin, długość czasu wolnego idealna by zrobić piękne zdjęcia i kupić pamiątki, ale też nie było go na tyle dużo, żeby zacząć się nudzić. Kawałek trasy pieszej dość wymagający ze względu na upały, ale nawet rodziny z małymi dziećmi dawały radę. Rejsy łódkami to jedna z lepszych części wycieczki, wspaniałe doświadczenie. Pani Ania, super kobieta, zabawna, z dużą wiedzą, stanęłaby na głowie żeby tylko zrobić wycieczkowiczom ładne zdjęcia. Dziękujemy i polecamy.

  kolejna wyspa z magic tours za nami i kolejny zachwyt

  Tym razem wybraliśmy Korfu. Na szczególna uwagę zasługują tamtejsi przewodnicy. My mieliśmy przyjemność poznawać uroki wyspy z Filipem i Mariuszem. Ogrom wiedzy, przepiękne miejsca i atmosfera spowodowały, że wracamy na paschę by zobaczyć słynne dzbany 🙂 wycieczki z magic tours to nie tylko oprowadzenie po ciekawych miejscach. Dzięki rekomendacjom naszych przewodników udaliśmy się wynajętym samochodem w inne ciekawe miejsca. Do zobaczenia Magic Tours w maju by odkryć Paxos i Antipaxos ! PS: podziękowania dla Filipa za niezapomniana wycieczkę i jego ogromną cierpliwość w trakcie testowania perfum podczas wycieczki Skarby Korfu SVip !:)

  Dodaj swoją opinię

  Udostępnij wycieczkę

  Facebook
  WhatsApp
  Email

  Zamknij